picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

szukam targów ślubnych

szukam targów ślubnych

Możecie napisać swoje spostrzeżenia na temat Małopolskich Targów Ślubnych, które odbędą się 7-8 listopada w Krakowie? Z góry dziękuję za Wasze opinie, jakieś info.

zenek15

Posty: 10

 
Według mnie takie targi ślubne nie są złe... Pytanie jeszcze ile kosztują - jeżeli nie tak dużo, to na pewno nie będą stratą pieniędzy i czasu.

daga56

Posty: 12

 
Nigdy nie byłem na targach w Krakowie, ale bywałem na poznańskich targach ślubnych. Generalnie takie targi to fajna sprawa.

johncena67

Posty: 7

 
Targi ślubne? Fajna sprawa, też właśnie zastanawiam się nad tym, czy nie wybrać się na nie do Krakowa, bo planuję w 2017 wziąć ślub - więc czasu nie mam aż tak wiele :)

QzyN72

Posty: 33

 
Byłem rok temu na tych targach, no i muszę powiedzieć, że stały na bardzo wysokim poziomie. Jeżeli w listopadzie też tak będzie, to będzie wspaniale.

ZetMichał

Posty: 14

 
Moim zdaniem takie targi ślubne to świetny pomysł, dzięki nim można tak naprawdę znaleźć wszystko co potrzebne do organizacji ślubu i wesela - fotograf, kamerzysta, sala weselna, etc.

Sweeperx

Posty: 16

 
Każdy powinien odwiedzić takie targi, bo jednak można dzięki nim zorganizować dużo bardziej udane wesele i ślub!

TomekK

Posty: 12

 
Ja bym się nawet nie zastanawiał. Byłem na tych targach rok temu, bilet kosztował bodajże 15 zł, więc raczej niewiele. No i zaoszczędziłem dużo czasu, bo wszystko - fotograf, sala, etc., załatwiłem jednego dnia.

uiids

Posty: 46

 
Regularnie chadzam na takie targi, ponieważ jestem fotografem ślubnym. No i z tego co widzę, to wszyscy są zadowoleni, zresztą zazwyczaj takie targi są darmowe albo tanie, więc nie ma ryzyka.

johncena67

Posty: 24

 
Z tego co widzę, targi ślubne są wśród Polaków coraz bardziej popularne. No i ja się jednak nie dziwię, bo dzięki nim można dowiedzieć się bardzo wielu rzeczy, do tego można spotkać się z kamerzystami, fotografami, etc.

Kitas

Posty: 14