picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Gdzie kupić suknie ślubne

Gdzie kupić suknie ślubne

Cześć dziewczyny. Szukam sukni do ślubu i sęk w tym, że mam dość nietypową sylwetkę, czyli wąska talia, ale całkiem sporo w biuście. Trudno coś dla mnie znaleźć. Gdzie szukałyście sukni dla siebie??

pawel253

Posty: 10

 
Suknia jak suknia, ale mega dylemat mam w związku z wyborem butów, czy ozdoby na głowę. Co do butów to kuszą mnie kolorowe – np. krwisto czerwone, a co do nakrycia na głowę, to mnie mocno toczek zastanawia.

Klara323

Posty: 18

 
W przypadku sukni to na pewno warto kupować w salonie, przymierzyć, a najlepiej zlecić na miarę uszycie. Nigdy w życiu bym internetowo nie zamawiała bez przymiarki, a wiem, że niektóre tak robią jeśli jest jakaś promocyjna cena itp.

Anno Domini

Posty: 8

 
Dla mnie to wybór sukni ślubnej i całej kreacji to była najtrudniejsza część przygotowań. Zdecydowanie! Dużo się nerwów najadłam, ale ostatecznie udało się znaleźć dobrą krawcową, która uszyła suknię zgodnie z moim pomysłem.

gruszka33

Posty: 14

 
Bardzo ważną rzeczą jest to, żeby się suknia dobrze układała. Bo co innego jak się stoi w sukni, a co innego jak się w sukni tańczy i ogólnie jest kilka godzin w ruchu. Jak suknia jest źle dopasowana to można całe wesele cierpieć, zamiast się dobrze bawić.

waleria

Posty: 6

 
Sporo teraz fajnie prowadzonych, markowych salonów powstało. Można liczyć na profesjonalną obsługę, a pamiętam jak jeszcze parę – paręnaście lat temu rynek tego typu mody był bardzo skromny i trzeba było się dużo bardziej natrudzić, żeby coś dla siebie dobrać.

labuh

Posty: 10

 
Ja to założyłam na swój ślub suknię po koleżance i nie było źle. Akurat udało się trafić z rozmiarem, a i oszczędność była spora. Za nową dałabym spokojnie kilka tyś, a tak kupiłam suknię za kilkaset złotych.

Nikuś23

Posty: 18

 
Ja bym chciała pójść w suknię mniej banalną, mniej klasyczną, może coś w odcieniu złotym. Co myślicie o takiej kolorystyce? Dobrze to będzie wyglądać?

Bebikooo

Posty: 30

 
Jest w Krakowie na św. Gertrudy taki salon z sukniami ślubnymi jak Elizabeth Passion (elizabethpassion.com). Warto do nich podjechać. Suknie są z porządnej jakości materiału, w różnych przedziałach cenowych. Ja za swoją dałam niecałe 4 tys. Dokładnie uszyta, bez niedoróbek krawieckich, które niestety się zdarzają. Jak mi koleżanka pokazywała suknię, którą jej krawcowa oddała to ręce opadają...pełno nitek wystających, szew na wierzchu, jakaś masakra. Tutaj nie miałam z tym problemów.

Black_Riot

Posty: 25

 
W przypadku sukni szytej na wymiar to się trzeba śpieszyć, z tego co wiem to zazwyczaj takie zamówienia są realizowane w terminie od 3 do 6 miesięcy, więc raczej nie jest to robota na tzw. ostatnią chwilę ;P

miko_poz

Posty: 15