picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

fotograf na ślub gdynia

fotograf na ślub gdynia

Hej, wzięłam odpowiedzialność za wynajęcie fotografa i kamerzysty na wesele mojej siostry. Jeszcze mam kilka miesięcy na decyzję i rozglądam się powoli na dobrymi kontaktami w Gdyni. Jak macie kogoś sprawdzonego to bardzo proszę o kontakt.

Kitas

Posty: 3

 
Zainteresuj się użyciem dronów, bo można naprawdę wyczarować super ujęcia. Poza tym goście w większości są dronem mocno zainteresowani. Zawsze coś nietypowego się sprawdza na weselach.

Nowe-Torby

Posty: 38

 
Poproś o zgranie wszystkich zdjęć na płytę DVD z filmem. No i ustal dokładnie, czego w ogóle oczekujesz. Teraz popularna usługa to filmowanie dronem na weselach. Można zrobić naprawdę fajne ujęcia.

21gregorek

Posty: 15

 
Z fotografem najczęściej się podpisuje umowę o dzieło, więc w sumie jakieś tam wielkie formalności odpadają.

gregcie@

Posty: 16

 
U mnie, jak znajomi obejrzeli film z wesela to każdy chciał kontakt do kamerzysty ;) Współpracowaliśmy z Grzegorzem Szarafińskim i jego żoną Olą. Pan Grzegorz odpowiadał za filmowanie, montaż, a pani Ola za fotografię. Nie jestem pewna, ale chyba najbardziej doświadczona teraz ekipa na wesela w Gdyni. Wyszła u nas piękna fotoksiążka poza tym. Zdjęcia obrobione tak, że można robić odbitki, fototapety, co chcesz. Na spotkaniu super warunki współpracy, wszystko dopasowane pod klienta. Bardzo ciepli, mili ludzie, którzy robią swoje, wręcz z nawiązką :)

namok

Posty: 6

 
Zawsze fotografa lub kamerzystę oceniasz po sprzęcie, technice pracy, portfolio, no i czasie realizacji. Zezwolenie na filmowanie w kościele też się bardzo przyda.

Jasio234

Posty: 14

 
Moim zdaniem warto dokładnie analizować portfolio i sprawdzić, czy zdjęcia po weselu masz już obrobione, gotowe do ewentualnego odbicia. Ważna sprawa.

gniewny5

Posty: 11

 
Jak kamerzysta robi też filmy reklamowe i jakieś inne projekty to na pewno opcja godna zainteresowania.

VaPeR23

Posty: 21

 
Ceny w branży to mniej więcej 1000 – 6000 złotych. Warto szukać połączeń, np. kamerzysta i fotograf, bo najczęściej wychodzi taniej niż przy korzystaniu z każdego specjalisty oddzielnie.

alibaster

Posty: 14