picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

sala weselna Andrychów

sala weselna Andrychów

Organizował ktoś z Was wesele w Andrychowie lub okolicach? Szukam jakiegoś sprawdzonego lokalu z ciekawą aranżacją sal weselnych. Zależy mi na czasie.

Posty: 9

 
Wesele warto zaplanować dużo wcześniej, żeby zdążyć pomyśleć o wszystkim. Zwłaszcza o wyborze sali weselnej. Myślę, że ten wybór jest jednym z najważniejszych. Dlatego moja rada jest taka, aby wybrać jakiś sprawdzony lokal z dobrymi opiniami.

Jasio234

Posty: 19

 
Cześć Ja swoje wesele organizowałam z mężem w lokalu w Ślemieniu. www.ucztawbeskidach.pl/ Tutaj jest ich strona. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

EpIon7

Posty: 15

 
Długo zastanawiałam się nad wyborem sali weselnej. W końcu wybrałam sprawdzoną przez koleżanki. I to był dobry wybór. Lepiej wybrać coś sprawdzonego niż testować w takim ważnym dniu. Dlatego poczytaj opinie i kieruj się nimi w wyborze.

mokwas

Posty: 18

 
Z niecierpliwością czekam na własne wesele. Co prawda lokal już wybrałam, ale zostało mi kilka innych spraw do załatwienia. Tobie życzę dużo cierpliwości, bo organizacja wesela to dużo stresu. Dlatego wybierz dobrą salę weselną ze smacznym menu – przynajmniej tym nie będziesz musiała się martwić.

johncena67

Posty: 17

 
Wesele w Beskidach to cudowna sprawa! Już same widoki będą niemałą atrakcją dla gości. Do tego wybierz ładną salę, smaczne jedzenie i dobrą orkiestrę i będzie idealnie.

mirekp2005

Posty: 16

 
Poszukaj w Internecie. Zawsze możesz poczytać opinie innych – tak będzie Ci łatwiej wybrać. A wybór jest naprawdę duży. Zwłaszcza w tych okolicach.

Alekk4

Posty: 32

 
Pamiętam swoje wesele Było dokładnie takie o jakim zawsze marzyłam. Biała suknia, welon i ukochany patrzący na mnie z miłością. Sala weselna była w mojej miejscowości. To bardzo wygodne, ponieważ nie trzeba daleko jechać. Jedzenie było pyszne, a muzyka porywała do tańca. Życzę udanej zabawy na weselu

kerad17

Posty: 17