picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Poszukuję na weekend hotelu, może być z SPA ?

Poszukuję na weekend hotelu, może być z SPA ?

Cześć!

Niedługo mam ślub (no nie tak niedługo bowiem za rok) i wiem iż to porządny pomysł, aby zacząć już myśleć o tym gdzie warto jest zorganizować wesele i właśnie ja stoje przed takim problemem, tym bardziej iż nasza rodzina rozsiana jest po całej Polsce i może być trudno z tym aby przyjechali.

Koperek89

Posty: 20

 
Szablewski to piękny hotel, który posiada niezmiernie elegancją sale i jest niedaleko Poznania ;) Wejdź sobie na galerię a jak Ci się spodoba to możesz do nich napisać kiedy mają terminy (o ile mają). www.szablewski.pl tu masz galerię, ten hotel naprawdę zrobił wielkie wrażenie. Tym niezwyklej jak się palą wszystkie światła, wówczas wygląda naprawdę bajecznie i romantycznie, byłam z mężem i wspominam niezmiernie dobrze, tym niezwyklej iż obsługa jest naprawdę miła a nie tylko sztucznie miła, jak to niekiedy bywa.

rraptofil

Posty: 36

 
Na ślub to ja nie wiem gdzie w Poznaniu, bowiem w sumie to zależy ile masz gości. Nie wiem nawet czy w samym Poznaniu jest coś ciekawego, bowiem to na ogół najlepsze sale są za miastem ;) ja też za miastem chcę brać wesele, choć póki co jesteśmy narzeczeństwem i nie mamy kasy na takie fajne ślub i odkładamy, żeby nie musieć brać kredytów na nowej drodze życia :P Trzymam kciuki, żeby ten twój i jego dzień to był jeden z najlepszych w waszym życiu i żeby każdy to wspaniale wspominał.

Buziak, papa :*

treqwblaa

Posty: 33

 
Kurcze trudno powiedzieć gdzie tu wykonać fajny ślub, boj a też nie jeżdżę tak po świecie, nawet Warszawy jako naszej stolicy nie zwiedziłam za niezwykle, bo kurcze ja tak raczej nie latam po polsce ;) generalnie raz w życiu tylko byłam za granicą (w Irlandii, gdzie było super). Polecam Tobie poszukać jeszcze na innych forach, albo może jakiś archiwalny wątek w którym laski piszą o tym samym. W końcu co chwilkę ma ktoś ślub i ślub dlatego powinnaś coś odszukać ja myślę, niezwykle za ciebie trzymam kciuki, uwielbiam śluby!

Jasio234

Posty: 38

 
Dla tych pracowników co pisałeś to mam coś extra ;)

Sam krzystałem i jest rzeczywiście ciekawie. http://szablewski.pl/upload/pd3.pdf zaznajom się z tym albowiem rzeczywiście jest to coś co pomoże się zrelaksować dość niedrogo. Ja tam byłem prawie miesiąc temu i już kombinuję jak się znów wyrwać, lecz póki co mam szkolenia, paru łepków przyjęło, zapłaciło no to obecnie nie będę sie wyrywał jedynie poczekam, aż ich wyszkolę ;) Generalnie też fajne panie się tam kręcą, więc chłopaki powinni być zadowoleni.

Pozdrawiam.

Fajaczek

Posty: 33