picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

regranulat PP, poszukuję!

regranulat PP, poszukuję!

Interesuje mnie skupu odpadów z tworzyw sztucznych. Chętnie nawiąże współpracę. Zależy mi bardzo, aby mieli atrakcyjne ceny. Polecacie kogoś?

irecki67

Posty: 2

 
Nie sądziłem, że tyle już firm-skup odpadów tworzyw sztucznych jest na rynku - cudownie! Super jakby więcej rzeczy, jakie kupujemy było z odzysku.

Black_Riot

Posty: 5

 
Ja bardzo dużo razy kupowałem regranulat polietylenu LDPE u wielu firm, które znalazłem w internecie i jeszcze nigdy nie byłem zawiedziony z otrzymanego produktu. Wiele jest przedsiębiorstw, które mają naprawdę niezłe oferty. Wybranie takich usług będzie na pewno korzystne dla obu stron.

StaryChemik

Posty: 9

 
Porządnej jakości regranulaty możesz odszukać w necie, pożądane byłoby poszukać tego typu produktu przez internet.

Ron

Posty: 20

 
Jeżeli chodzi o skup odpadów hdpe to jak najniezwyklej mogę wam polecić tę firmę https://www.aseosystem.pl/odbior_odpadow/strona/8-odpady-komunalne-hdpe. Mają bardzo dobrej jakości towar.

Jasio234

Posty: 5

 
Ja uważam, że regranulaty HDPE można zakupić w atrakcyjnej cenie. Wystarczy postawić na stosowną ofertę, a współpraca będzie na pewno korzystna.

CzeX

Posty: 16

 
Należałoby popatrzeć w internecie i zobaczyć co firmy mają w swoich ofertach, a odnajdziesz taką, która posiada regranulaty PP bardzo dobrej jakości.

mila10

Posty: 13

 
Warto poczytać pozytywne i negatywne komentarze na temat regranulatów PP w danej firmie. Takie działanie jest bardzo pomocne w wyborze kupna produktu.

Squel

Posty: 24

 
Skupów odpadów hdpe niezmiernie mnóstwo ogłasza się w internecie. Pożądane byłoby pozyskać kontakt do najlepszych i zadzwonić w sprawie przedstawienia oferty lub umówić się na spotkanie w sprawie współpracy.

namok

Posty: 6