picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

critical, jaki sklep ?

critical, jaki sklep ?

Bardzo podoba mi się roślina auto purple kush, bo ma piękny fioletowy kolor. Czy takie nasiona można gdzieś sobie zamówić?

adam.p34

Posty: 1

 
Na temat marihuany medycznej można dziś mnóstwo poczytać w Internecie. Jest to marihuana, jaka nie sprawia halucynacji, albowiem nie zawiera praktycznie w ogóle THC.

Lupusx

Posty: 3

 
W sprzedaży znajdzie się wiele odmian konopi. Można się w tym pogubić. Widziałem ostatnio auto blueberry i zaciekawiło mnie to. Każdy może dopasować smak i aromat do siebie, dlatego warto sprawdzać to wszystko na bieżąco. Na pewno się to przyda.

Fejron

Posty: 26

 
Dla tych, którzy nie mają doświadczenia auto og kush to świetna roślina. Nie potrzebuje zbyt wiele, lecz daje plony. Jest to roślina automatycznie kwitnąca i to jej wielka zaleta. Przynajmniej ja w takich kategoriach to rozpatruje. Jest to roślina, która maksymalnie jest w stanie wykrzesać od siedemnastu do dziewiętnastu procent THC.

saradonin

Posty: 3

 
Na pewno auto amnesia xxl ma efekt energetyczny. Jeśli ktoś nie ma na nic siły to powinien spróbować. Roślina ma słodkawy tak kadzidełkowy smak. Można tam wyczuć również przyprawy. Nasiona bez problemów można zamówić w legalnie działającym sklepie internetowym, który taką sprzedaż prowadzi.

Elektros

Posty: 18

 
Słyszałem o tym, że auto amnesia xxl cieszy się niezmiernie dużą popularnością, natomiast sam nie jestem w stanie nic w tym temacie powiedzieć i doradzić. Pożądane byłoby odwiedzić sklep internetowy, który ma taki asortyment u siebie.

Jasio234

Posty: 4

 
Według mnie trzeba zebrać informacje żeby wiedzieć, co zamówić. Od tak wszystkiego się nie pojmie, bo to temat dość skomplikowany. Gatunków roślin jest mnóstwo.

Tomcio

Posty: 9

 
W Polsce to jest tak, iż można zamówić nasiona auto ak 47 czy jakiekolwiek inne, ale już uprawiać ich nie można. Niestety takie mamy prawo i nikt nie chce tego zmienić.

Katt89

Posty: 15

 
Jeśli ktoś chce zamówić nasiona auto purple kush to w sklepie internetowym https://panpestka.pl/product/auto-purple-kush/ są dostępne. Sklep działa całkowicie legalnie i warto go sobie odwiedzić.

Jojojo4

Posty: 2

 
Marihuana lecznicza jest w Polsce całkowicie legalna. W przeciwnym wypadku sytuacja ma się z jej uprawą. Nie można od tak zamówić sobie nasion i kombinować coś we własnym zakresie. Na to prawo nam nie pozwala i jeżeli kogoś złapią to będzie miał poważne kłopoty. Trzeba się zastanowić czy jest to warte takiego ryzyka?

Rouudee

Posty: 25