picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Kraków kominki, gdzie warto ?

Kraków kominki, gdzie warto ?

Chciałbym zamontować kominek z boczną szybką. Podobno są takie kominki na Stattlera w Krakowie, ale nie wiem, w którym miejscu dokładnie.

kulpaa45

Posty: 1

 
Nie bardzo lubię kominki, wobec tego nie mam czegoś takiego w domu. Może na ten model gazowy bym się jeszcze zdecydował. Tym niezwyklej, że słyszałem, że można nim zdalnie sterować. Przynajmniej nie ma potrzeby rozpalania w takim kominku, albowiem by mi się nie chciało.

Marioleczka

Posty: 4

 
Wziąłem montaż kominka w Krakowie u jednej z firm. Pracy przy tym jest dużo, dlatego lepiej się za takie coś samodzielnie nie brać, bo można coś tylko zepsuć.

Franuś34

Posty: 33

 
W Krakowie kominki są na http://nowoczesneogrzewanie.ovh. To firma, jaka działa niezwykle prężnie. Chyba nie odszukacie lepszej w Krakowie, jaka ma tak super ofertę dla każdego.

namok

Posty: 3

 
Kupowałem kominek w Krakowie w sklepie. Na początek zamówiłem to przez Internet, lecz potem firma do mnie przyjechała i mój wkład kominkowy zamontowali. Sam nie chciałbym tego robić, bowiem pracy jest sporo.

Jasio234

Posty: 2

 
Zanim cokolwiek się zamówi to trzeba zbadać, z jakich materiałów jest kominek. Lepiej dopłacić więcej, lecz przynajmniej mieć coś, co będzie trwałe i bezpieczne. Kominek kupujemy na długie lata i jeżeli będzie solidnie wykonany to nie będzie kłopotów z jego przepalaniem. Kupiłem taki kominek i jestem niezmiernie zadowolony.

Simihu

Posty: 3