picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

jałowiec sadzonki, jaki sklep?

jałowiec sadzonki, jaki sklep?

Można zamówić jałowca sadzonki i mi to przyślą do domu? Nie mam blisko sklepu ogrodniczego, dlatego pozostaje tylko Internet.

3czex

Posty: 1

 
Bez kłopotów można zamówić w sklepie internetowym przeróżne rośliny. Mogą to być hortensje sadzonki w przeróżnych odmianach. Osobiście nie mam akurat tej rośliny, bowiem już mi miejsca zabrakło, lecz przyznam, iż niezwykle mi się podoba. Może jak wypadnie któryś z iglaków to posadzę właśnie taką piękną hortensje.

Czapunie24h

Posty: 4

 
Korzystamy ze sklepu ogrodniczego internetowego ze strony https://www.podlewane.pl/pl/p/Sosna-gestokwiatowa-Low-Glow-Pa-C5/8568 i jestem niezwykle zadowolony. Mają super oferty na różnego rodzaju rośliny.

Hunka

Posty: 13

 
Mam zamówione sosny sadzonki i czekam aż dotrą. Jeśli wszystko będzie w porządku to dam Wam namiary na sklep ogrodniczy internetowy, w którym robiłem swoje zakupy.

Kitas

Posty: 4

 
Iglaste potrzebują bardziej kwaśnej ziemi, dlatego jeśli ktoś nie ma takiej to trzeba będzie zamówić ziemię w sklepie ogrodniczym. Na pewno przydadzą się różne rodzaju nawozy tak żeby rośliny nie zrobiły się brązowe i bardzo brzydkie.

Olafff

Posty: 2

 
Roślin jest rzeczywiście ogromna ilość. Im lepiej jest zaopatrzony sklep ogrodniczy tym lepiej, bo można tam zaopatrzyć się we wszystko, co jest konieczne do ogrodu. Nie chodzi tylko o rośliny, natomiast również o różnego rodzaju akcesoria.

El2CzupakaBra

Posty: 5

 
Mam zamówione sosny sadzonki i czekam aż dotrą. Jeżeli wszystko będzie w porządku to dam Wam namiary na sklep ogrodniczy internetowy, w jakim robiłem swoje zakupy.

Kitas

Posty: 2

 
Od lat robię zakupy w sklepie ogrodniczym online, bo zawsze można tam trafić na oferty, które są korzystne pod względem ceny i można dzięki temu zaoszczędzić. Poza tym można trafić na różne nowości ogrodnicze.

Miluśkooo2

Posty: 3