picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

numery telefonów, znacie ?

numery telefonów, znacie ?

Zastanawiam się jak sprawdzić numery telefonów od nieznanych osób? Korzystacie z jakiegoś konkretnego serwisu?

qwed

Posty: 2

 
Jeżeli chcecie zbadać numer telefonu z UK to tutaj https://whocalledmeuk.co.uk macie serwis, który się tym zajmuje. Są przygotowani niesłychanie dobrze, wobec tego ich baza jest ogromna. Mają do zaoferowania rzeczywiście wiele informacji. Dowiemy się czy numer jest niebezpieczny czy tylko nęka wciskając oferty?

Lupusx 

Posty: 8

 
Lepiej jest poświecić czas na sprawdzenie numerów telefonów niż zapłacić kilkanaście tysięcy komuś, kogo na oczy nie wiedzieliśmy, a takie sytuacje się zdarzają niezmiernie częstokroć.

Grabow12

Posty: 3

 
Oszuści zawsze starają się nas naciągnąć. Jeśli dzwoni numer z UK to nie oddzwaniamy tylko go dokładnie sprawdzamy i wiemy wtedy czy to ktoś niebezpieczny.

Klara323

Posty: 2

 
Zawsze trzeba uważać, co się robi, a wtedy nie wpadniemy w ich pułapkę. Sprawdzając, kto do nas dzwonił zabezpieczamy się, to trwa kilka chwil, bo jest serwis, który nam umożliwia takie działanie. Warto taką okazję wykorzystać.

Piotr_21

Posty: 30

 
Teoretycznie można nie odbierać nieznanych numerów, a już na pewno nie oddzwaniamy na nie. Tylko, że to wcale nie jest takie proste. Czeka się na ważny telefon z banku albo do klienta i traci się czujność. Jeśli mamy pecha to właśnie wtedy z UK może ktoś zadzwonić i zabrać pieniądze.

Marioleczka

Posty: 4

 
Na nieszczęście, ale oszustów jest niesłychanie dużo. Mój znajomy odebrał, ale nic nie usłyszał w słuchawce to zadzwonił ponownie. Zniknęło mu kilkanaście tysięcy zł. W sądzie nie da się wygrać, bo to firma, która jest gdzieś daleko od nas. Działają jakby leganie i my nic nie możemy na to poradzić. Może poza tym, iż ich nie odbieramy i nie oddzwaniamy.

AnnnnoD

Posty: 3