picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

zarządzanie firmami, znacie ?

zarządzanie firmami, znacie ?

Szukam portalu internetowego, gdzie znajdę informację na temat zarządzania firmami. Znacie tego typu strony?

alibuś34

Posty: 2

 
Powiedzmy sobie szczerze. Dosyć prostymi krokami da się zdziałać naprawdę sporo, ale to musi być przemyślane. System też ma różne wersje każda daje inne możliwości. Zarządzanie przedsiębiorstwem nie jest prostym zadaniem.

MBsmoke

Posty: 6

 
Naturalnie, iż zna, metodę kaizen. Należałoby o niej poczytać i się wszystkiego dowiedzieć na spokojnie. Spotuję te metodę w pracy i jestem mega usatysfakcjonowany, tak jak i moi pracownicy.

Kitas

Posty: 8

 
Metoda kaizen jest systemem małych kroczków, dzięki czemu w wolnym odstępie czasu możemy dojść do sukcesu w firmie lub w życiu prywatnym.

ciopix

Posty: 4

 
Oczywiście, że zna, metodę kaizen. Warto o niej poczytać i się wszystkiego dowiedzieć na spokojnie. Spotuję te metodę w pracy i jestem mega zadowolony, tak jak i moi pracownicy.

irek1981

Posty: 11

 
Powiedzmy sobie szczerze. Dosyć prostymi krokami da się wskórać faktycznie mnóstwo, niemniej jednak to musi być przemyślane. System też ma różne wersje każda daje inne szanse. Zarządzanie przedsiębiorstwem nie jest prostym zadaniem.

Spirek

Posty: 6

 
Powiem wam, iż wiem jakie jest uciążliwe archiwizacja dokumentów kadrowych. Jednakże teraz są stosownie stworzone programy do takich rzeczy, więc nie trzeba się męczyć.

nighthaze

Posty: 5

 
Najlepiej poszukać jest firmy, jaka zajmie się fachowo archiwizacją dokumentów księgowych. Dzięki takim firmom nie trzeba się martwić, iż coś zginie.

labuh

Posty: 3

 
Archiwizacja dokumentów kadrowych nie jest prostym zadaniem, wobec tego tutaj pod tym linkiem https://kaizen.info.pl znajdziesz wiele ciekawych informacji. na różne tematy związane z firmą.

wisła05

Posty: 6

 
Archiwizowanie danych można robić elektronicznie, ja nie mam w firmie tyle miejsca, aby trzymać wszystkie dokumenty i papiery. Część z nich mam w segregatorach, ale to jest bardzo mała ilość.

joziaaaaq23

Posty: 22